O Firmie

Dobre okna na wymiar, rolety i drzwi zewnętrznePoznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska i okoliceJako producent okien spod Poznania, który na rynku istnieje już od 1998 r., doskonale wiemy, że najwyższa jakość i estetyka naszych produktów oraz konkurencyjne ceny to atuty, które pozwoliły nam wypracować stabilną pozycję w tej branży oraz zdobyć zaufanie odbiorców.

Serce naszej firmy bije w Skałowie, niedaleko Kostrzyna Wielkopolskiego. To tam mieści się hala produkcyjna, w której codziennie produkujemy: okna pcv na wymiar, okna balkonowe, plastikowe oraz aluminiowe, oparte na technologiach firm aluplast® oraz Roto®.

Korzystne ceny okien plastikowych i nie tylko

Każdego dnia linię produkcyjną opuszcza kilkaset jednostek okiennych produkowanych pod czujnym okiem najlepszych fachowców z branży, którzy poddają je kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Gwarantem jakości jest również profesjonalny park maszynowy oraz komputerowy system zleceń, który znacząco skraca czas realizacji zamówienia. Oznacza to, że Twoje okno na zamówienie dotrze do Ciebie szybciej, niż myślisz. Jako producent wiele lat obecny w branży, możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość naszych okien pcv na wymiar oraz innych produktów, ale także rozsądne wyceny ich wykonania.

Nasze produkty cieszą się uznaniem

Lata doświadczeń związanych ze stolarką otworową zaowocowały skompletowaniem załogi specjalistów, która dba o profesjonalną obsługę. Nasze okna pcv, a także drzwi stalowe i balkonowe cieszą się powodzeniem wśród bardzo wielu Klientów. Do tej pory trafiły do mieszkańców takich miejscowości jak m.in. Oborniki Wielkopolskie, Mosina, Kórnik, czy Tarnowo Podgórne. Zalety naszych produktów doceniają jednak nie tylko polscy Klienci – posiadamy bowiem stałych odbiorców i partnerów handlowych na terenie państw Unii Europejskiej: Niemiec, Słowacji, Czech, Szwecji, Anglii, Francji i Hiszpanii. Jesteśmy producentem okien spod Poznania, którego firma w całości oparta jest na polskim kapitale.

Skontaktuj się z nami

Remontujesz mieszkanie lub budujesz dom? Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania. Jeżeli interesują Cię okna pcv na zamówienie, okna balkonowe, tarasowe, witrynowe, żaluzje poziome lub drzwi zewnętrzne, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców: Poznania, Mosiny, Kórnika, Swarzędza, Środy Wielkopolskiej i innych okolicznych miast. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus